Usługi

Podłoga jak nowa – na długo, bez wysiłku

Gdy nie masz czasu dbać o podłogę, a chcesz, by jak najdłużej wyglądała tak pięknie, jak tuż jej po położeniu – wezwij pomoc, dobrze wiemy, jak to zrobić.

Chcesz mieć z głowy brudną robotę?

wosk-chroni-drewno-przed-wodaPrzez pierwsze 5 lat używania podłogi, zabezpieczonej olejowoskiem, trzeba się o nią dobrze zatroszczyć, ponieważ proces wnikania oleju ciągle trwa, a wosk, w tym czasie mógł zostać wytarty.

To, co zapewnia długą żywotność Twojej podłodze (prawdopodobnie nawet 100 lat) jest procesem, którego trzeba dopilnować.

Przyślemy do Ciebie specjalistów, wyposażonych w odpowiedni sprzęt, by na długo utrwalili to, co najbardziej zachwyca w tych podłogach.

„Ojej, co teraz?”

finishing ashwood surface by hand-held belt sanderWypadki się zdarzają. Dziecko upuści kubek na podłogę, coś się wymknie z ręki i nagle pojawia się skaza na podłodze. Albo drewno pracując w zbyt suchym pomieszczeniu odkrywa szpetną szparę, z którą szybko trzeba coś zrobić.

Podłogi zabezpieczane olejowoskiem naprawia się miejscowo, bez znieczulenia, bo nie jest potrzebne, gdy nie musisz się wyprowadzać na czas cyklinowania.

 Cyklinowanie podłogi

A jeśli Twoja podłoga ma swoje lata, była lakierowana albo słabo zabezpieczona i chcesz ją całą odnowić – proszę bardzo, pozostajemy do dyspozycji.