O nas

Deski podłogowe

Pomagamy urządzić Twój dom marzeń,

aby był dla Ciebie i Twoich najbliższych miejscem, w którym chętnie przebywasz i z dumą przyjmujesz gości.

Jak zaczęliśmy produkować deski podłogowe i schody drewniane

Jako rodzina doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywa dom – przestrzeń nie tylko do mieszkania, ale przede wszystkim do życia. Miejsce, w którym chciałbyś z przyjemnością przebywać i z dumą przyjmować gości. Dlatego nasze doświadczenia przekuwamy w realizację Twoich marzeń. Dzięki wielopokoleniowej tradycji, którą kontynuujemy, wspólnie tworzymy podłogi i schody wyłącznie z naturalnego drewna i najwyższej jakości dodatków, aby przez lata służyły Tobie i Twoim bliskim.

Nasza historia zaczyna się w latach osiemdziesiątych – to wówczas nasz Tata, wiedziony przykładem swojego ojca, dziadka i pradziadka oraz wielką pasją do pracy w drewnie, założył własny zakład stolarski (wcześniej zresztą był kierownikiem dużego zakładu stolarskiego). W swojej stolarni z początku tworzył różne elementy wykończenia i wyposażenia domu – okna, drzwi, podłogi, schody czy meble – wszystkie z najwyższej jakości litego drewna.

Jego pasja sprawiła również, że podjął współpracę z profesorem Wiktorem Zinem. Wspólnie dbali o zachowanie polskiego dorobku odnawiając i rekonstruując niszczejące z czasem drewniane elementy wyposażenia zabytków i budynków sakralnych.

W 2002 roku Tata rozpoczął seryjną produkcję litych dębowych desek podłogowych dla dużego dystrybutora w Krakowie i Małopolsce. Tak się złożyło, że parę lat później remontowałam mieszkanie w Warszawie i potrzebowałam podłóg. Z pomocą przyszedł mi mój Brat, którego pasją jest tworzenie kolorów. Mając od Taty lite deski wysokiej jakości, stworzył dla mnie jedyną i niepowtarzalną podłogę. Wtedy zrodziła się w naszych głowach myśl, że takich umiejętności nie należy zatrzymywać w rodzinnym kręgu.

Od tamtej pory produkujemy dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych gotowych podłóg litych i warstwowych do mieszkań, domów i instytucji publicznych. Do domów i mieszkań 2-poziomowych dostarczamy również schody drewniane dopasowane kolorem i stylem do podłogi. Nasi Klienci pochodzą głównie z Polski centralnej i południowej, ale od pewnego czasu podłogi eksportujemy również za granicę. Dystrybutorami naszych desek podłogowych są znane sieci sklepów specjalizujących się w podłogach, hurtownie, pracownie architektoniczne oraz firmy wykończeniowe.

Obecnie docieramy również bezpośrednio do naszych Klientów. Istotą naszej pracy jest dostarczanie podłóg z prawdziwego drewna – podłóg, które będą służyły naszym Klientom przez dziesiątki lat, dając stabilne oparcie i mocną podstawę wyposażenia domu.

Przesyłam pozdrowienia,

Kinga Szczygieł

Użytkownicy trafili na tę stronę wpisując takie zapytania jak: deski podłogowe, deski podłogowe dębowe, deska podłogowa dębowa, producent deski podłogowej.