Podłogi drewniane warstwowe

Dokonaliśmy niemożliwego

To podłoga, jakiej jeszcze nie było, choć technologia jest już dobrze znana. Kto jej nie widział i nie dotykał, ma jeszcze wiele do nadrobienia.

3 warstwy prawdziwego drewna w jednej desce, w pełni uszlachetnione olejowoskiem i wreszcie – prosto od producenta.

podloga-drewniana-warstwowa

Z każdym krokiem czujesz, że stąpasz po czymś doskonałym

Naturalne-podłogi-drewnianeTo bardzo realistyczne doświadczenia, bo widzisz wyraźnie każdy słój drewna, a dotyk jest taki naturalny.
Niektórzy chcą chodzić po tej podłodze tylko na boso!
Drewniane deski podłogowe zaskakują idealnym połączeniem piękna i naturalnej doskonałości. I dają poczucie dumy, że zapewniasz swojej rodzinie coś tak wyjątkowego pod stopami.

Bogactwo doświadczeń

podloga-drewniana-naturalnaXL

Te podłogi to fundament dobrego samopoczucia.
Zostały stworzone z myślą o wyjątkowym domu, który się kocha. Takim, do którego chętnie wracasz i czujesz naturalny spokój. Twoim miejscu na ziemi, tym jedynym, które jest tak inne od wszystkiego. Domu, który daje wytchnienie, komfort przebywania w innym świecie, oddzielonym od chaosu i niepokoju.

Bezkompromisowa trwałość niekończących się doznań

Podłoga-warstwowa-budowaPowstała na bazie przełomowej technologii połączenia 3 warstw drewna w jedną spójną całość. Naprzemiennie ułożone warstwy mocnego drewna gwarantują, że piękno tej podłogi nigdy nie przeminie.

Naturalna praca drewna nie tworzy już szpetnych szpar ani napięć w podłodze. Podłoga nie pęka, jest odporna na uderzenia (chyba, że chcesz ją zniszczyć kilofem), nie zniekształca jej przypadkowo rozlana kawa, herbata czy mleko. I choć ma dużą trwałość, ciągle zaskakuje lekkością i naturalnym urokiem.

Używamy tylko najtwardsze rodzaje drewna – rodzimy dąb i jesion, egzotyczne – orzech amerykański, merbau, teak indonezyjski, dussie, bambus.

Z każdym rokiem piękniejsza!

Podloga-drewniana-w-dotyku

To bardzo realistyczne doświadczenia, bo widzisz wyraźnie każdy słój drewna, a dotyk jest taki naturalny. Dzięki naturalnemu olejowskowi, który wnika do jej głębi, z każdym rokiem staje się coraz piękniejsza. Zadziwia nie tylko trwałością.
Dzięki zewnętrznej warstwie olejowosku ma w sobie to coś, co sprawia, że chcesz ciągle czuć jej dotyk.
Oprzesz się temu pragnieniu?

Nie zabiera Ci czasu – daje naturalnie całą siebie

Jedną z najważniejszych podłogi z prawdziwego drewna, uszlachetnionej olejowoskiem jest brak ładunków elektrostatycznych. Zupełne przeciwieństwo lakieru. Dzięki olejowoskowi podłogi Kolibri nie elektryzują się i nie zbierają kurzu. To znaczy, że ich utrzymanie nie okrada Cię z czasu.

Poza tym, wiesz pewnie, że większość współczesnych alergii jest powiązanych z kurzem. Jeśli więc podłoga nie przyciąga kurzu…

Na zdrowie!

podlogi bezpieczne dla dzieciPodłogi drewniane KOLIBRI są w 100% czyste ekologicznie –
nie wydzielają żadnych szkodliwych związków chemicznych, bo są z prawdziwego drewna, a drewno jest przyjazne człowiekowi. Użycie olejowosku, uwalnia dom od toksyn, które, jak trucizna, sączą się przez lata z lakierowanych podłóg.

Używany przez nas olejowosk jest tak bezpieczny, że pokrywa się nim drewniane zabawki. To ważne, jeśli masz lub chcesz mieć dzieci.

Różnica jest ogromna

reperacja-podlogi-olejowoskowanejZwykłe podłogi tworzone są z myślą o przeciętnych konsumentach, którzy nie patrzą na jakość, tylko na samą cenę. Od pierwszej deski chcieliśmy dawać poczucie indywidualnego piękna, dalekiego od seryjnych produkcji niskobudżetowych.

Bo dla nas budżet ma inne znaczenie. Chodzi o to, by raz zakupiona podłoga służyła jak najdłużej.

A gdy niechcący uszkodzisz podłogę – zamiast ją całą wymieniać lub cyklinować, podłogi Kolibri leczysz miejscowo, bez rewolucji w całym domu!

Podłoga z opieką?

Jeśli ta podłoga ma Ci służyć przez 80 lat, po roku od montażu trzeba ją zakonserwować. Nie martw się, my to zrobimy za Ciebie. A jeśli chcesz, konserwację możesz zrobić we własnym zakresie. Pamiętaj o to zapytać – na pierwszym spotkaniu przedstawimy, na czym polega konserwacja, którą możesz zrobić samemu, a na czym nasz serwis.

Czy Ci to odpowiada?

Napisz do nas lub zadzwoń, umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie.

gotowa-podloga-drewnianaPrzyjedzie ekspert, pokaże Ci piękne próbki podłóg i – jeśli zechcesz – doradzi, która będzie najlepiej pasować do Twoich wnętrz. Wtedy podejmiesz decyzję. Gdy będzie na „tak”, dokonamy niezbędnych pomiarów i przystępujemy od realizacji. W umówionym terminie, przyjedziemy i zamontujemy Twoje nowe podłogi i listwy, bo to wymaga dużej praktyki.

I gotowe. Pasuje?

Bądź pierwszy

Podlogi-warstwowe-spotkanie425x380bZamówienia realizujemy zawsze w kolejności zgłoszeń.
Jeśli nie chcesz zbyt długo czekać na swoją nową, piękną podłogę – zadzwoń lub napisz do nas już dziś.
Ostateczną decyzję podejmiesz później, gdy zobaczysz, co Ci zaproponujemy.

 

 

 

 

 

 

Użytkownicy trafili na tę stronę wpisując takie zapytania jak: podłogi drewniane, deska podłogowa, podłoga w salonie, podłoga olejowoskowana, deski podłogowe.