Podłogi drewniane lite

Surowe piękno dębu

Nawet jeśli widzisz tę podłogę po raz pierwszy, od razu wiesz że masz do czynienia z prawdziwym drewnem. Aż chce się go dotknąć, by poczuć jego siłę.

Surowe piękno dębu, uszlachetnionego naturalnym olejowoskiem nie jest jednak dla każdego. Nie błyszczy tanio lakierem. To prawdziwe podłogi lite, dla ludzi z charakterem.

Budzi zaufanie

Podloga-na-Wawelu

Sercem naszych podłóg jest mocny polski dąb.
Potężne drzewo, które przetrwa wieki. My od 15 lat tworzymy z niego naturalnie piękne i długowieczne podłogi lite. 15 lub 21 mm litej deski dębowej daje Ci 100% poczucie pewności, że podłoga to podłoga, a nie cienka klepka z plastiku zalana lakierem. Może dlatego naszymi podłogami wyłożona jest część Zamku Królewskiego na Wawelu?

Harmonia i głębia

Dlaczego tak wiele osób rezygnuje z tanich budżetowych klepek na rzecz pełnego i mocnego drewna?

podloga-salon-klasyczny2

Po co Ci podłoga z prawdziwego dębu? Co chcesz tym osiągnąć? Nie będziemy zgadywać.

Nasz ekspert zmierzy się ze wszystkimi Twoimi oczekiwaniami i bezpłatnie doradzi Ci, jaki rodzaj podłogi harmonijnie współgra z Twoimi wnętrzami i nada głębi każdemu miejscu. Tak dostarczymy podłogę, która Cię będzie zachwycać każdego dnia.

Ona żyje

Musisz coś wiedzieć o podłogach z litego drewna.

naturalna-drewniana-podlogaOne się zmieniają.
Zimą, gdy wilgotność powietrza spada, podłoga delikatnie się napręża i naturalne szczeliny między deskami nabierają wyrazistych kształtów. Latem, odwrotnie, zacznie się lekko naprężać i szczeliny zaczną zanika. Dzięki tej elastyczności drewniana podłogi lite wytrzymują kilkaset lat.
Jesteś gotowy na TAKĄ podłogę?

Naturalnie uszlachetnione

Pozwalamy drewnu oddychać, bo zalecamy konserwacje olejowoskiem. Olej konserwuje i utwardza drewno od wewnątrz. Wnika do środka, wzmacniając strukturę drewna i zabezpiecza je przed pękaniem. Wosk pielęgnuje drewno na zewnątrz.
Chroni podłogę przed wysychaniem oraz wnikaniem brudu i wody.

Olejowosk pięknie uwydatnia barwy i rysunek słojów drewna. Dzięki niemu podłoga staje się cieplejsza bardziej przyjemna w dotyku – aż się chce chodzić boso. A niektórzy mówią nawet, że lubią na niej leżeć!

Zadbamy o wszystko

montaz-podlogi-drewnianej

Drewno wymaga przygotowania. Gdy ktoś kładzie drewnianą podłogę na słabą albo wilgotną wylewkę, jego podłoga zacznie się wypaczać. Ale Ciebie to nie dotyczy! Nasi montażyści najpierw wszystko sprawdzą, by uniknąć problemów i kładzenia podłogi na nowo. Potrafią zaradzić wszystkiemu i tak położą Ci podłogę, że będzie Ci służyć przez długie lata.

Jeszcze jedno – podłoga przyjedzie do Ciebie już pokryta olejowoskiem, a więc gotowa do użycia. Samo jej położenie najczęściej zajmuje jeden dzień, a następnego dnia możesz się wprowadzić!

Czy Ci to odpowiada?

Napisz do nas lub zadzwoń, umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie.

kolory-podlogi-debowejPrzyjedzie ekspert, pokaże Ci piękne próbki podłóg i doradzi – jeśli zechcesz – która będzie najlepiej pasować do Twoich wnętrz. Wtedy podejmiesz decyzję. Gdy będzie na „tak”, dokonamy niezbędnych pomiarów i przystępujemy od realizacji. W umówionym terminie, przyjedziemy i zamontujemy Twoje nowe podłogi i listwy, bo to wymaga dużej praktyki.
I gotowe. Pasuje?

Bądź pierwszy

Podlogi-drewniane-lite-spotkanie

Zamówienia realizujemy zawsze w kolejności zgłoszeń.
Jeśli nie chcesz zbyt długo czekać na swoją nową, piękną podłogę litą– napisz lub zadzwoń do nas już dziś.
Ostateczną decyzję podejmiesz później, gdy zobaczysz, co Ci zaproponujemy.

 

 

 

 

Użytkownicy trafili na tę stronę wpisując takie zapytania jak: podłogi lite, podłogi z drewna litego, podłogi lite olejowoskowane, podłoga lita.