Opinie

Jacek Janowski z Warszawy (Bielany):

"Firmę Kolibri znalazłem w sieci – zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie w moim nowym mieszkaniu. Byłem trochę niepewny, bo podłoga drewniana to poważna inwestycja na długie lata, a różnie bywa z firmami z internetu. Dlatego w międzyczasie skontaktowałem się jeszcze ze znajomym z Krakowa, który zajmuje się wykończeniówką, żeby doradził mi w tej sprawie. I on mi polecił producenta podłóg z okolic Krakowa, który działa również w Warszawie. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy okazało się, że znajomy podał mi numer właśnie do firmy Kolibri! Wtedy już byłem spokojny. Późniejsza współpraca to tylko potwierdziła - profesjonalne doradztwo na etapie wyboru, miły kontakt, elastyczność w dopasowaniu terminu montażu i solidne wykonanie."

Jadwiga Grzywacz z Myślenic koło Krakowa:

"Jestem bardzo zadowolona z podłogi olejowoskowanej z rodzinnego Zakładu Kolibri. Przyjemna w dotyku, ciepła i łatwa w codziennej pielęgnacji. Oto niektóre z jej zalet, a przy tym cudowna struktura drewna  i kolor, który zachwyca wszystkich. POLECAM!!!"

Magda i Bartek z Warszawy (Gocław):

"Wybór podłogi to jedna z trudniejszych – jak początkowo myśleliśmy – decyzji przy wykańczaniu mieszkania. Wiedzieliśmy tylko, że parkiet drewniany, bo przyjemny, ciepły, cichy i że ma być jasny, bo tak sobie wymarzyliśmy. Potrzebowaliśmy jednak specjalisty, który doradzi w ostatecznym wyborze i opowie nam wszystko, co o parkiecie wiedzieć powinniśmy. Znajoma Pani architekt poleciła nam firmę Kolibri. Z Panią Kingą z Kolibri spotkaliśmy się w naszym mieszkaniu, co okazało się wspaniałym rozwiązaniem - nigdzie lepiej nie dobierze się podłogi niż w miejscu, w którym będzie ostatecznie leżała. Pani Kinga w prosty i klarowny sposób powiedziała nam czego potrzebujemy, co będzie ładne i trwałe oraz kiedy możemy to mieć. A co najważniejsze - dotrzymała słowa i terminu w 100% i teraz możemy się cieszyć pięknym parkietem Dąb Biała Perła. Polecamy serdecznie."

Agnieszka i Robert Sadowscy z Warszawy (Białołęka):

"Serdecznie dziękuję  firmie KOLIBRI za profesjonalne podejście przy doborze podłogi, wszystkie nieocenione rady wykraczające po za standardową obsługę oraz perfekcyjnie zrealizowany w umówionym terminie montaż."

Martyna i Michał z Krakowa:

"Od zawsze marzyliśmy o drewnianej podłodze. Cieszymy się, że to marzenie spełniliśmy właśnie z firmą Kolibri. Firmę polecił nam wykonawca wykańczający nasze mieszkanie. Jesteśmy zachwyceni faktem, że prezentacja różnych rodzajów podłóg odbyła się w naszym mieszkaniu, dzięki temu mogliśmy przekonać się, która z podłóg najbardziej pasuje do naszych ścian. Nie możemy nie wspomnieć także o wygodzie – dzięki temu, że to firma przyjechała do nas zaoszczędziliśmy sporo czasu, który normalnie musielibyśmy poświęcić na chodzenie po sklepach. Ważne jest także to, że pani Kinga wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Sama podłoga zdecydowanie spełnia nasze oczekiwania - dąb naturalny, na który się zdecydowaliśmy ma piękny kolor, a stąpanie po nim to ogromna przyjemność. Dzięki wskazówkom firmy wiemy jak go pielęgnować, by cieszyć się piękną podłogą przez długie lata. Zdecydowanie polecamy firmę Kolibri!"

Magda i Piotr z Warszawy (Ursus):

"Podłoga w salonie prezentuje się świetnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmiany (wymieniliśmy panele laminowane). Wykończenie solidne i estetyczne. Listwy i parapety dopasowane pod kolor podłogi. Schodek balkonowy wykończony tak, by pasował do podłogi i parapetów - aktualnie to ulubione miejsce odpoczywania naszej 2-letniej córki."

Paweł Wilski z Warszawy (Mokotów):

"Zaczynając od początku zakupu podłogi w Kolibri: 1) nie musiałem tracić czasu i energii na chodzenie po sklepach – to sklep (czyli ekspert z firmy Kolibri) przyjechał do mnie z próbkami podłóg! 2) obejrzeliśmy wspólnie mieszkanie i porozmawialiśmy o mojej koncepcji wykończenia i preferencjach co do podłogi; 3) zobaczyłem drewno na żywo oraz zdjęcia dotychczasowych realizacji …i to wywróciło całą koncepcję (pozytywnie) - za co dziękuję! (na początku chciałem drobny parkiet w jodełkę, a spodobała mi się deska 12 cm szeroka w naturalnym olejowosku) Jesteśmy bardzo zadowoleni - ładnie podłoga wygląda. Czekamy teraz na meble, żeby był efekt całości."

Justyna Winiecka z Warszawy (Gocław):

"Marzyłam o drewnianych podłogach. Wielu moich znajomych namawiało mnie na panele: bo taniej, bo wytrzymalsze, bo wyglądają tak samo jak drewniane. To nieprawda. Nie ma nic lepszego niż stąpać boso po drewnie! Przynajmniej dla mnie, a wiadomo gusta są różne. W związku z tym, że znajomi niewiele mogli mi pomóc, musiałam szukać fachowców na własną rękę. W obszarze doboru podłóg byłam laikiem - robiłam to pierwszy raz w życiu! Czytałam fora, wypowiedzi różnych osób, pytałam się sprzedawców. Często otrzymywałam sprzeczne informacje. Ceny były zróżnicowane, podejście sprzedawców również. Starałam się znaleźć partnera, który w miarę otwarcie powie co mu się podoba a co nie, który przedstawi plusy i minusy moich pomysłów; który nie narzuci wyboru, ale podpowie rozwiązanie, a wybór i decyzję pozostawi mi. Jestem przekonana, że takim partnerem okazała się firma Kolibri i doradztwo pani Kingi. Jestem zadowolona nie tylko ze sposobu obsługi klienta, ale również z efektu końcowego. Podłogi zostały wykonane sprawnie, precyzyjnie, terminowo i estetycznie. Polecam i współpracę, i realizację."

Aleksandra Małek z Warszawy (Ursynów):

Kontakt do firmy Kolibri otrzymałam od wykonawcy remontu w moim mieszkaniu. Wcześniej przez kilka tygodni bezskutecznie poszukiwałam firmy, która odnowiłaby drewniane podłogi zniszczone przez poprzednich włascicieli i uzupełniła brakujący fragment podłogi w salonie. Stan podłóg pozostawionych przez poprzednich właścicieli był bardzo zły. Po wstępnej wizycie, przedstawiciel Kolibri zaproponował zakres niezbędnych prac i dokonał wyceny. Termin wykonania ustalony został bezpośrednio pomiędzy Kolibri a wykonawcą remontu, co było dla mnie bardzo wygodne. Nie musiałam się także zajmować żadnymi kwestiami logistycznymi. Jestem bardzo zadowolona z efektu prac. Firma Kolibri wybrała brakujące deski, uzupełniła brakujący fragment, położyła listwy przypodłogowe i dokonała renowacji istniejącej podłogi. Również po zakończeniu prac, przedstawiciel Kolibri był do dyspozycji w przypadku pytań dotyczących pielęgnacji. Bardzo dziękuję Kolibri za wykonaną pracę. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy i życzę wielu sukcesów.

Magda i Piotr z Warszawy (Saska Kępa):

"Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami podłogi firmy Kolibri Podłogi. Gorąco polecamy wybór deski z dębu rustykalnego. Widać na niej poszczególne sęki, każda deska różni się barwą i jest na swój sposób niepowtarzalna. Produkty tej firmy to gwarancja solidności i piękna."

Julia i Maciek Gołębiewscy z Warszawy (Żoliborz):

"Mieliśmy przyjemność zamówić podłogę w firmie Kolibri i nie mamy wątpliwości, że była to świetna decyzja. Od pierwszego wejrzenia zakochaliśmy się w kolorze Dąb Piaski Plaży, a podczas spotkania zrozumieliśmy, jak ważna jest jakość podłogi i czym różnią się poszczególne rodzaje jej wykończenia. Specjalista z firmy Kolibri wykazał się ogromnym profesjonalizmem w kwestii doboru koloru podłogi do naszego wnętrza, abyśmy byli zadowoleni z efektu końcowego. Po miesiącu od montażu podłoga dębowa sprawdza się bez zarzutu, a my nie możemy się nią nacieszyć. Polecamy każdemu, kto oczekuje dobrej jakości produktu, wsparcia na etapie procesu decyzyjnego i indywidualnego podejścia do klienta."