Schody drewniane

Myślisz o takich schodach?

Chcesz sobie zamówić schody z drewna, tak? Żeby idealnie pasowały do do wnętrza- najlepiej w kolorze podłogi.

A przy tym były piękne, funkcjonalne, trwałe i bardzo bezpieczne? A, i jeszcze nie za drogie, tak? Do tego bezpłatna porada profesjonalnego dekoratora wnętrz? Bez fałszywej skromności – to wszystko tu znajdziesz. Jednak nie podejmuj pochopnej decyzji, zacznij od skontaktowania się z nami.

Co Ci się marzy?

schody glowna290

Od 20 lat wykonujemy schody z różnych gatunków drewna.

Zawsze jednak łączy je jedno – to coś znacznie więcej, niż drabinka na piętro. Muszą być praktyczne, trwałe, piękne i bezpieczne. A my dajemy im duszę, by miały swój charakter. Taki, jaki jest najbliższy Tobie.

Nie musisz się na tym znać

projekt-schodow

Zanim zaprojektujemy schody dla Ciebie, dokładnie wszystko pomierzymy, by projekt oprzeć na solidnych podstawach.

A potem do akcji wkracza praktyk z duszą artysty. Bo każdy dom jest inny i idealnych schodów nie znajdziesz na półce w sklepie. Są zapewne w Twoich wyobrażeniach, my pomożemy Ci je zrealizować.

Jak to sobie wyobrażasz?

Żeby było jasne – nikt niczego nie może Ci narzucić. Nasi specjaliści służą radą, ale taką, by wywołać Twój zachwyt: „o to właśnie mi chodziło!”. Pokażą Ci cały wachlarz wersji schodów. Pomogą wydobyć z domu piękno, dbając o funkcjonalność i bezpieczeństwo. Co tylko chcesz?

Czy Ci to odpowiada?

schody nowoczene

Napisz do nas lub zadzwoń, umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Przyjedzie ekspert, obejrzy, pomierzy i doradzi. Wtedy podejmiesz decyzję. Gdy będzie na „tak”, przystępujemy od realizacji. Gdy schody są gotowe, przyjedziemy i zamontujemy Twoje nowe schody, bo to wymaga dużej praktyki.

I gotowe. Czy taki układ Ci odpowiada?

Bądź pierwszy

Zamówienia realizujemy zawsze w kolejności zgłoszeń. Jeśli nie chcesz zbyt długo czekać na swoje nowe, piękne schody – napisz lub zadzwoń do nas już dziś. Ostateczną decyzję podejmiesz później, gdy zobaczysz, co Ci zaproponujemy.